Loading...

Tax Specialist

Tax Specialist / Adózási Szakértő

Feladatok:

  • Elkészíti a jogszabályokban, hatósági és belső szabályzatokban foglalt előírásoknak megfelelő bevallásokat, önrevíziós bevallásokat, adatbejelentéseket.
  • A vállalatanál folyó adóhatósági ellenőrzések lebonyolításának támogatása, együttműködés a vállalat adózási csoportjával
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, adóhatósággal, adóellenőrzési anyagok előkészítése
  • Adóhatósági észrevételek elemzése a főkönyvelővel közösen az adózási problémák és hibák ismétlődésének kiküszöbölése céljából
  • Adójogszabályi változások folyamatos figyelemmel kisérése, közreműködés a jogszabályváltozások implementációjában, és az adózási folyamatok kialakításában
  • Adómegtakarítási lehetőségek feltárása és megvalósítására javaslattétel, megfelelő folyamatszabályozások kidolgozása
  • Transzferárképzési szabályozások és dokumentációk kidolgozásában történő aktív részvétel a csoport szintű transzferárképzési irányelveknek megfelelően
  • Adózási és statisztikai jelentések készítése
  • Kapcsolódó mérlegszámlák monitorozása, figyelemmel kísérése, adófolyószámlával történő összevetése, egyeztetése

Követelmények:

  • Főiskolai/egyetemi diploma (pénzügy-számvitel)
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat adózási területen
  • Elő nyt jelent: SAP ismeret és magas szintű Excel használat

Amit ajánlani tudunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlő dési lehető ség egy globális szervezetnél

Ha ambíciózus vagy, és szeretnél többet kihozni a karrieredből, jelentkezz most az önéletrajzod feltöltésével!