Loading...

CI Specialist

Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia

Zakres obowiązków:

•    Analizowanie i identyfikowanie obszarów optymalizacji kosztowej produktów, częściowego lub całkowitego wyeliminowania komponentów bez wartości dodanej dla jakości, funkcjonalności i estetyki produktu z punktu widzenia konsumenta;
•    Analizowanie i ocena pod względem opłacalności nowych rozwiązań np. automatyzacji, zmiany komponetów opakowaniowych, modernizacji maszyn i instalacji technologicznych;
•    Poszukiwanie możliwości redukcji kosztów produkcji w obszarach: oszczędzania energii, analizy strat w obszarze produkcyjnym, optymalizacji obsady itp. Przedstawianie propozycji projektów w tym zakresie, związanych z automatyzacją, modernizacjami, redukcją użycia komponentów itp.;
•    Zapewnienie ciągłego raportowania wyników swojej pracy swojemu bezpośredniemu przełożonemu oraz kierownictwu produkcji.

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne;
•    Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności;
•    Doskonałe umiejętnosci organizacyjne i zdolność rozwiązywania problemów;
•    Umiejętność analitycznego myślenia, zorientowanie na wyniki;
•    Kreatywność;
•    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość MS Access;
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

 Oferujemy:

•    Umowę o pracę na zastępstwo (około rok)