Loading...

Quality Specialist

Specjalista ds. Jakości

Zakres obowiązków:

•    Przygotowywanie, wdrażanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej w powierzonym obszarze.
•    Przeprowadzanie audytów jakościowych, sporządzanie raportów po audytach, nadzór nad wdrażaniem zaleceń po audytach.
•    Planowanie, przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników zgodnie z matrycą szkoleń.
•    Współpraca z Działami Produkcyjnymi (Obszar Produkcji, Techniczny oraz Technologii i Laboratorium), R&D Ops, Rozwoju Opakowań w celu opracowania działań korygujących i zapobiegawczych.
•    Merytoryczne wspieranie procesu reklamacji surowców i materiałów opakowaniowych.
•    Dostarczanie wiedzy jakościowej w trakcie prowadzenia projektów.
•    Zarządzanie zespołami (np. analizy ryzyka) w celu konsolidacji i analizy wszystkich zagrożeń jakościowych.
•    Monitorowanie działań powstałych w wyniku analizy ryzyka dla NPD i EPD w celu redukcji zagrożeń do akceptowalnego poziomu.
•    Podejmowanie decyzji (o niskim i średnim ryzyku) dotyczących niezgodnych półproduktów, produktów, surowców, materiałów opakowaniowych i procesów.
•    Prowadzenie prac zespołów analizujących przyczyny niezgodności.
•    Komunikowanie się z rynkiem w sprawie reklamacji z Centrów Dystrybucyjnych, reklamacji konsumenckich i incydentów jakościowych.
•    Ocena ryzyka projektów, dostarczanie ekspertyz do projektów oraz szczegółowe sprawdzanie procesu wdrażania nowego produktu.
•    Określanie i komunikowanie standardów jakościowych dla punktów jakości.
•    Przygotowanie i kontrola wszystkich informacji niezbędnych do wystawiania dokumentów GFS.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, zarzadzanie produkcja, zarządzanie jakością
- minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

Equality

In Return RB offer very competitive salaries with excellent benefits and the chance to progress your career within a truly global organisation.
RB is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, sex, national origin, disability status, protected veteran status, or any other basis protected by appropriate law. All hiring decisions are made based on merit, competence and business need.