Loading...

Termelési részlegvezető

Feladatok
  • Folyadék és porkeverési technológiai területek irányítása műszakvezetőkön, sorvezetőkön keresztül
  • A termelési mutatószámok nyomon követése, megfelelő intézkedések meghozatala, eszkaláció
  • Minőségügyi, munkavédelmi előírások, gyártási és technológiai utasítások megismertetése és betartatása
  • Termelési terv egyeztetése a tervezési osztállyal, a terv végrehajtása
  • Gyártásoptimalizálás, hatékony erőforrásgazdálkodás, különös figyelemmel a készletre
  • Selejtcsökkentő, hatékonyságnövelő projektek vezetése, lekövetése
  • Új projektek, tesztgyártások támogatása
  • 5S folyamatok betartatása
  • Auditok, ellenőrzések elvégzése (HSE, 5S, LPA)
  • Szervezetfejlesztés, kompetenciafejlesztés, teljesítményértékelés
  • Kapcsolattartás a termelés és a gyár egyéb szervezeteivel
Elvárások
  • Felsőfokú termelésirányítási vagy műszaki végzettség (legalább folyamatban lévő tanulmányok)
  • Vegyésztechnikusi vagy mérnöki végzettség előny
  • Tömegtermelésben eltöltött legalább 3 éves tapasztalat műszakvezető, területvezető, termelés vezető pozícióban
  • Erős számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség és alkalmazkodó képesség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Magas vezetői, motivációs készségek
  • Jó problémamegoldó képesség, szervezőkészség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Olyan Kollégát keresünk Csapatunkba, aki szereti a kihívásokat és nem ijed meg a feladatoktól
Amit nyújtunk
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér + nettó 25.000 Ft cafeteria / hó, éves bónusz, bejárás támogatás
  • Kedvezményes meleg étkezés, termékvásárlási lehetőség
  • Kedvezményes sportolási, fürdőzési, színházjegyvásárlási lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség egy terjeszkedő, nemzetközi FMCG vállalatnál