Key Account Manager

Job Advert

Warszawa  Poland

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży promocyjnej i regularnej
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Zarządzanie strategią oraz egzekucją promocji dla klienta (w tym zarządzanie budżetem promocyjnym, powierzchnią handlową)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Wdrażanie i bieżące zarządzanie strategią kategorii u klienta
  • Odpowiedzialność za skuteczne wprowadzanie nowych produktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze sprzedaży
  • Nastawienie na wyniki, przedsiębiorczość i orientacja na realizację celów
  • Orientacja w obszarze strategii sprzedaży i marketingu oraz planowania
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w projektach przy największych markach w branży FMCG
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju w strukturach firmy
  • Ambitne zadania oraz profesjonalną i partnerską atmosferę w zespole
  • Umowę o pracę z pakietem benefitów
Equality

In Return RB offer very competitive salaries with excellent benefits and the chance to progress your career within a truly global organisation.
RB is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, sex, national origin, disability status, protected veteran status, or any other basis protected by appropriate law. All hiring decisions are made based on merit, competence and business need.