Loading...

Medical Consultant

Job Advert

Konsultant medyczny
Teren: Warszawa i okolice (woj. mazowieckie)
Umowa o pracę na czas określony

Główne zadania:
- Planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami, położnymi w celu realizacji założonych celów promocyjnych
- Odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym
- Współpraca z przedstawicielami innych zespołów i działów
- Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
- Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń naukowych

Od kandydatów oczekujemy:
- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Wyższe wykształcenie
- Umiejętności interpersonalne nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami w środowisku medycznym
- Znajomość środowiska lekarskiego w obszarze pediatrii i alergologii
- Orientacja na wyniki oraz dobra organizacja pracy
- Wysoka kultura osobista
- Znajomość obsługi systemów Office
- Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:
- Ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- Możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
- Narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy
- Pakiet socjalny, opiekę medyczną

Equality

In Return Reckitt offer very competitive salaries with excellent benefits and the chance to progress your career within a truly global organisation.
Reckitt is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, sex, national origin, disability status, protected veteran status, or any other basis protected by appropriate law. All hiring decisions are made based on merit, competence and business need.

Job Segment: Healthcare Consultant, Medical, Pediatric, Healthcare